444 84 63  |        |              |   TÜRKÇE

KADIKOY 1 BRANCH

Daha detaylı bilgi için tıklayınız
 
Anadolu Yakasında Kadıköy İngilizce Kursu Kadıköy, İngilizce Dil Eğitimi veren şubemizden Genel İngilizce Kursları, İngilizce Konuşma Kursları, Kişiye Özel İngilizce ve İş İngilizcesi Eğitimleri hakkında bilgi alabilir veya Yds Kursu, Toefl Kursu ve Ielts Kursları için Eğitim Danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
 
Kurumsal İngilizce Eğitimleri için Kurumsal Eğitim Danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
 
İkamet ettiğiniz ilçe farklı olsa dahi, Kadıköy Şubemiz her lokasyondan ulaşım imkanına sahiptir.
 
Gebze ilçesinde ikamet ediyorsanız minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Eğitimini alabilirsiniz.
 
Pendik ilçesinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Eğitimini alabilirsiniz.
 
Kartal ilçesinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Eğitimini alabilirsiniz.
 
Maltepe ilçesinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Eğitimini alabilirsiniz.
 
Bostancı semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, dolmuş ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Eğitimini alabilirsiniz.
 
Göztepe semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Eğitimini alabilirsiniz.
 
Ataşehir ilçesinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Eğitimini alabilirsiniz.
 
Ümraniye semtinde ikamet ediyorsanız otobüs ve minibüs ulaşım araçları ile Kadıköy Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Eğitimini alabilirsiniz.
 
Üsküdar semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Eğitimini alabilirsiniz.
 
Altunizade semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs ve metrobüs ulaşım araçları ile Kadıköy Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Eğitimini alabilirsiniz.
 
Acıbadem semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs ve metrobüs ulaşım araçları ile Kadıköy Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Eğitimini alabilirsiniz.
 
Koşuyolu semtinde ikamet ediyorsanız otobüs ve minibüs ulaşım araçları ile Kadıköy Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Eğitimini alabilirsiniz.
 
 
KADIKÖY ŞUBEMİZ'İ GEZİN
 


Adres : Osmanağa Mahallesi General Asım Gündüz Caddesi No:18 Kadıköy / İstanbul
Telefon : 0216 418 84 54
E-posta : k1sales@britishtime.com.tr

Google 360

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN