444 84 63  |        |              |   ENGLISH

İstanbul Online İngilizce Kursu

British Time, İstanbul İngilizce Kursu olarak pandemi sürecinden itibaren Online İngilizce Kursu ve Uzaktan İngilizce Eğitimi hizmetlerine başlamıştır.
 
Online platformlarda İngilizce eğitimi almak isteyen kişiler başvurularını internet ve telefon üzerinden yapabilir.

İstanbul dışında diğer tüm şehirlerden de online İngilizce dil kursu programlarına katılmak mümkündür. Bilgisayarı, akıllı cep telefonu, tableti ve aktif internet bağlantısı olan herkes online İngilizce derslerine katılabilir.

Online Kurslarda Ön Bilgi Formu
Başta İstanbul İngilizce kursu olmak üzere tüm şehirlerden başvuranlar, İngilizce kursları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler web sitemiz “Sizi Arayalım” formunu doldurabilirler.

Bunun için isim - soy isim bilgilerini ve telefon numarasını yazmaları yeterlidir. Online eğitim paketleri sürelerine ve ders sayısına göre çeşitli seçeneklere ayrılıyor.


Online Dil Kurslarında Sınıf Ders Paketleri
İngilizceyi hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmek isteyen herkese sunulan ilk seçenek sınıf ders paketleridir.

10 - 12 kişilik sınıflarda verilen online İngilizce kursu interaktif bir ortamda uzman eğitmenler tarafından gerçekleştiriliyor.


Kişiye Özel Online Ders Seçenekleri
Kişiye özel ders görmek isteyenler de İstanbul online İngilizce kursumuza kayıt oluşturabilir.

Öğrenciler kendi seçtikleri gün ve saatlerde İngilizce derslerine girerek çok kısa bir süre içerisinde istedikleri seviyeye ulaşabilirler. Aynı zamanda istenildiği kadar konu tekrarı yapmak ve konu seçme gibi ayrıcalıklar da kişiye özel online derslerde sunulmaktadır.

Toplam süresi 9 ile 15 hafta arasında değişen online İngilizce kursu eğitim programları konuşma garantilidir.
 
Online İngilizce Kurslarında Kampanyalar
Çeşitli kampanyalar ile online İngilizce kursu seçenekleri çok daha uygun fiyatlarla ilgililere sunuluyor.

İstanbul haricinde diğer şehirlerden online olarak kayıt oluşturan kişiler de bu indirimlerden ve kampanyalardan faydalanabilir.

İstanbul Online İngilizce Kursu aday kursiyerleri haricinde tüm Marmara Bölgesi Online İngilizce Kursu adayları da (İstanbul Online İngilizce Kursu, Edirne Online İngilizce Kursu, Kırklareli Online İngilizce Kursu, Tekirdağ Online İngilizce Kursu, Çanakkale Online İngilizce Kursu, Kocaeli Online İngilizce Kursu, Yalova Online İngilizce Kursu, Sakarya Online İngilizce Kursu, Bilecik Online İngilizce Kursu, Bursa Online İngilizce Kursu, Balıkesir Online İngilizce Kursu) kurslarımıza başvurabilirler.
 
Online İş İngilizcesi Kursu
İş hayatında akıcı bir şekilde İngilizce konuşması gereken kişilere özel olarak verilen dersler kısa süre içerisinde dil gelişimini arttırmaktadır.

Hem yöneticilere hem de personellere özel eğitim paketleri mevcuttur. Uluslararası firmalarda çalışanlar, dış ticaret ve pazarlama alanında kariyer hedefi olanlar ve girişimcilerin katılım gösterdiği online dersler A1 ve A2 olarak ikiye ayrılıyor.
 
A1 seviyesini tamamlayan öğrenciler uygun fiyatlarla A2 kursu için başvuruda bulunabilir.
 
Online Genel İngilizce Kursları
Gramer, writing, reading ve listening gibi ders içerikleri online kurslarda mevcuttur.

A1 ve A2'den başlayan seviyesinden başlayan öğrenciler talep ettikleri kadar C2 seviyesine kadar çıkabilir ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilir. Telefon ve Whatsapp üzerinden bu kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak mümkündür.
 
Online İngilizce Kursu Fiyatları
Online İngilizce kursu fiyatları eğitim paketlerine göre değişkenlik göstermektedir.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN