444 84 63  |        |              |   ENGLISH

EĞİTİM SİSTEMİ

EĞİTİM SİSTEMİ

British Time eğitim sistemi olarak, öğretmen merkezli ve aynı zamanda interaktif bir eğitim modeli uygulamaktadır. Öğretileni kullanmaya ve konuşturmaya dayalı bu eğitim siteminde dört temel dil yeteneğinin (konuşma – anlama – okuma – yazma) geliştirilmesi ana eğitimi oluşturmaktadır.

Genel İngilizce eğitimlerinin yanı sıra ulusal (YDS, YÖKDİL, YKS-DİL) ve uluslararası sınavlara hazırlık programları (TOEFL, IELTS, PTE-ACADEMIC), üniversitelerin hazırlık atlama (PROFICIENCY), özel amaçlı İngilizce, sektörel bazlı mesleki İngilizce eğitimleri (BUSINESS ENGLISH), kurumsal eğitimler ile çeşitli yaş gruplarına özel olarak hazırlanmış eğitim programları uygulamaktayız.

Bu programlarımız farklı seans ve saatlerde yoğun ya da yarı yoğun olarak uygulanmakta ayrıca ihtiyaca göre belirlenen özel saatlerde de programlar düzenlenmektedir.

BRITISH TIME'da eğitimlerde görsel ve işitsel olmak üzere (Smart Board) çağın gereksinimine uygun teknik donanım ile çeşitli ek materyaller de kullanılmaktadır.

Ders programları haricinde konuşma kulüpleri, gramer kulüpleri ve etüt çalışmaları kursiyere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Yabancı dil eğitiminde doğru rehber doğru öğretici çok önemlidir. Kendini yetiştirmiş ve öğretmenliği meslek olarak seçmiş öğretmenlerin başarılı bir eğitime ne kadar etki ettiğini herkes çok iyi bilmektedir.  Bu nedenle tüm öğretmen kadromuz uzman, deneyimli, pedagojik formasyona ve gerekli sertifikalara sahip Türk ve yabancı öğretmenlerden oluşturulmuştur.

BRITISH TIME'da dersler gramer ağırlıklı olan 1.ve 2. seviyelerde tamamen Türk öğretmenler 3. 4. ve 5. seviyelerde ise Türk ve yabancı öğretmenlerimiz eşit ağırlıkla eğitim vermektedirler.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

 
BAŞARI GARANTİSİ
 
Öğretim süreci boyunca sıkça sınav uygulamaları yapılmakta, olası bir başarısızlık karşısında öğrenciye bu başarısızlığın sebeplerine uygun alternatif çözümlerle yol gösterilmektedir.
 
Bu tür öğrencilerimiz öncelikle telafi programlarına alınırlar. Çabalara rağmen sorun halen devam ediyorsa kur sonu beklenmeden öğrenci, kur başından başlar ve böylece öğrencinin başarısız geçebilecek zamanı kurtarılmış olur.
 
Başarı takibi neticesinde öğrencimiz telafi programlarına katılmış, verilen ödevlerini zamanında yapmış olup kur sonunda halen başarı gösterememiş ise, her kur için toplam devamsızlığı %10'u geçmedikçe o kuru ücretsiz olarak tekrar eder.

Ücretsiz kur tekrarı garantisi her kur için ayrı ayrı geçerlidir.


ÖĞRETMEN KADROSU

Yabancı dil eğitiminde doğru rehber, doğru öğretici çok önemlidir.
 
Bu nedenle tüm öğretmen kadromuz uzman, deneyimli, pedagojik formasyona ve gerekli sertifikalara sahip Türk ve yabancı öğretmenlerden oluşmaktadır.
 
İlk iki seviyede Türk öğretmenler, diğer seviyelerde ise Türk ve yabancı öğretmenler ile eğitim vermekteyiz.

KİTAPLAR VE DÖKÜMANLAR

Dersi keyiflendirmenin ve verimliliğini artırmanın yolu doğru kitap ve doküman seçiminden geçer.

Bu konunun öneminin farkında olan BRITISH TIME her 5 seviyede de, CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS tarafından hazırlanıp yayınlanan “face 2 face” serisi ve bunun yanı sıra, takip edilen ders konularına paralel hazırlanmış gramer kitapları ve fotokopi şeklinde çalışma paketleri kullanılmaktadır.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN