444 84 63  |        |              |   ENGLISH

UZAKTAN EĞİTİM ŞUBESİ

KEŞFEDİN!  

ONLİNE İNGİLİZCE EĞİTİMİ %45’e VARAN İNDİRİMLERLE

BU FIRSAT KAÇMAZ!

İngilizce öğrenmek için bir adım atmanın tam zamanı! British Time olarak, size sıradışı bir fırsat sunuyoruz; Uzaktan Canlı Eğitim programlarımızla, yer ve mekan sınırlaması olmadan, dünyanın herhangi bir yerinde İngilizce öğrenebilirsiniz!

Neden Uzaktan Canlı Eğitim?

  1. KALİTE: British Time, yıllardır kaliteli İngilizce eğitimi sunan lider bir kurumdur. Deneyimli öğretmenlerimiz rehberliğinde, İngilizcenizi hızla geliştirirken, doğru telaffuz, gramer ve iletişim becerilerinizi mükemmelleştireceksiniz.
  2. FLEXIBILITY (ESNEKLİK): Derslere internet bağlantınızın olduğu herhangi bir yerden katılabilirsiniz. Evde, ofiste, kafede veya seyahatte bile derslerinizi takip edebilirsiniz. Size en uygun zaman dilimini seçerek eğitim alabilirsiniz.
  3. INTERACTION (ETKİLEŞİM): Uzaktan Canlı Eğitimlerimizde, öğretmenlerimizle ve diğer öğrencilerle interaktif bir şekilde iletişim kurma fırsatına sahipsiniz. Sorularınızı sorabilir, tartışmalara katılabilir ve gerçek zamanlı olarak geribildirim alabilirsiniz.
  4. INDIVIDUAL ATTENTION (BİREYE ÖZEL İLGİ): Öğretmenlerimiz, her öğrencinin ihtiyaçlarına uygun olarak dersleri planlar. Bireysel ilgi ve destek sayesinde, İngilizce becerilerinizi hızla geliştirirken kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Ve işte en heyecan verici kısım; Şimdi, Uzaktan Canlı Eğitimlerimize %45’ e varan indirimlerle katılma şansınız var! Bu fırsatı kaçırmayın!

Daha fazla bilgi almak ve kaydolmak için hemen aşağıdaki formu doldurun. Eğitim Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecek ve detaylı bilgilendirme yapacaklar.

İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarırken, başarıya giden yolda bizimle bir adım atın! British Time ailesine katılın ve hayalinizdeki İngilizceyi konuşmaya başlayın!


Adres : Caferağa Mahallesi Mühürdar Caddesi No:40 Kadıköy / İstanbul
Telefon : 0216 418 84 54
E-posta : info@britishtime.com.tr

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN