444 84 63  |        |              |   ENGLISH

MAKALELER

Yabancı Dil Kursları

Yaşamın hangi döneminde olursa olsun yabancı dil günümüzde büyük önem taşıyor. İş hayatı, yurtdışı eğitimi, sosyal yaşamı daha kolay ve keyifli hale getirmek gibi pek çok sebep sayılabilir.

British Time Kadıköy İngilizce Kursları

Uluslararası iletişimin farklı amaçlar doğrultusunda yoğun olarak gerçekleştirildiği günümüzde, ortak dil büyük öneme sahip haline geldi. Turistik geziler, iş seyahatleri ve kültürel aktivitelerin sürdürülebilir olması için, İngilizce en önemli unsur olarak öne çıkıyor.

İngilizce Öğrenme

Çağın getirdiği olanaklar ve yaşam şartları göz önünde bulundurulduğunda, İngilizce kapıları sonuna kadar aralayan en önemli etmenlerden biri olarak göze çarpıyor.

İngilizce Kursları ve BritishTime

“ Avrupanın en iyi dil okulu ” ve “ Yılın En Başarılı Dil Okulu ” seçilen BRITISH TIME DİL OKULLARI 2019/2020 Eğitim ve Öğretim dönemine tüm hazırlıkları tamamlanmış olarak başlamıştır.

Dil Okulları

Ücretsiz danışmanlık ile birlikte hizmet veren yabancı dil okulları başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere tüm büyük şehirlerde birden fazla şubeye sahiptir. Örneğin bu okulları İstanbul'un hem Asya hem de Avrupa kıtalarında bulmak ve seçimi buna göre yapmak mümkündür.

Toefl Kursu

0 başarı odaklı yabancı dil sınavı hazırlık kursu hizmetlerimizle, siz de kariyer hedefinizi evrensel platforma taşıyabilirsiniz. En iyi öğrenme garantisinin en iyi fiyat garantisiyle sunulduğu kurumumuzda siz de başarıyı garantileyebilirsiniz.

İstanbul İngilizce Kursu ve İngilizce Kursları

Geleceğe umutla bakabilmek ve hayatı daha kolay hale getirebilmek için, İngilizce günümüzde büyük öneme sahip hale geldi. Dünyanın ortak dili olarak kabul ettiği İngilizceyi öğrenerek, hayatın içerisinde pek çok amaç ayrıcalıklı olarak elde edilebilir.

İngilizce Öğrenme'de Zorluklar

İngilizce Dünya üzerinde onlarca ülkenin resmi dili olarak kabul edilmektedir. Aynı zamanda Dünya’da en çok konuşulan diller listesinde nüfusa göre değerlendirildiğinde Çince’ den sonra 2. Dil olarak karşımıza çıkan İngilizce politika, eğitim gibi önemli alanlarda yaygın olarak kullanılan bir dildir.

İngilizce Dil Eğitimi

Hem Türk hem de yabancı hocaların eğitim verdiği ingilizce kursları birçok farklı eğitim seçeneğine ev sahipliği yapıyor. Bu kurslarda öğretilen dil hem akıcı bir şekilde konuşmayı hem de temel gramer bilgilerinin öğretilmesini amaçlamaktadır

British Time Bakırköy İngilizce Kursları

Geleceğe umutla bakabilmek ve hayatı daha kolay hale getirebilmek için, İngilizce günümüzde büyük öneme sahip hale geldi. Dünyanın ortak dili olarak kabul ettiği İngilizceyi öğrenerek, hayatın içerisinde pek çok amaç ayrıcalıklı olarak elde edilebilir.

Uzman Kadrolar Eşliğinde Yds Hazırlık Eğitimleri

YDS, yabancı dil seviyesini puanlayan ve ÖSYM tarafından düzenlenen bir sınavdır. Kişiye özel olarak sürdürdüğümüz YDS kurs programıyla, adaylar istedikleri hedefe bir adım yaklaşmak için ihtiyaç duydukları skoru elde edebilirler.

British Time Mecidiyeköy İngilizce Kursları

İş dünyası, eğitim dünyası, akademi dünyası, spor dünyası, sanat dünyası ve diğer kategoriler İngilizce diline ihtiyaç duymaktadır.

İngilizce Seviyeleri

Yaşanan çağ açısından bakıldığında artık İngilizce öğrenmek tartışma götürmez bir noktaya ulaştı. Hangi yaşta olunursa olunsun güzel bir iş bulmak ve kariyer sahibi olabilmek için, İngilizce büyük öneme sahip. Burada önemli olan amaca uygun şekilde etkin materyaller ve profesyonel eğitmenlerle farklı İngilizce seviyeleri üzerinden en iyi desteği almaktır.

İngilizce Kursları ve Önemi

Uluslararası iletişimin farklı amaçlar doğrultusunda yoğun olarak gerçekleştirildiği günümüzde, ortak dil büyük öneme sahip haline geldi. Turistik geziler, iş seyahatleri ve kültürel aktivitelerin sürdürülebilir olması için, İngilizce en önemli unsur olarak öne çıkıyor.

Ielts Kursu

Sınav eğitiminde tecrübeli eğitmenleri ile fark yaratan kurumumuz, hazırlık kurslarında kullandığı zengin materyali ile dikkat çeker. 1 ila 9 arasında puan sistemi esasına göre uygulanan IELTS sınavı, uluslararası alanda geçerlilik belgesidir. Özel olarak hazırlanan sınıflarda devam ettirilen dersler tamamen yabancı eğiticiler tarafından sürdürülür.

British Time Avcılar İngilizce Kursları

Artık evrensel dil olarak kabul edilen ingilizce tüm dünyada konuşulmaktadır. Bu düşünceden hareketle İngilizce dil eğitimleri giderek önem kazanmaktadır. Bu dili öğrenmek hem sosyal yaşamda hem kariyer alanında başarı kazanmanın anahtarıdır.

En İyi İngilizce Dil Okulu Eğitimleri

Çağımızda tüm dünyada konuşulan İngilizce, evrensel dil olarak kabul edilmektedir. Bu düşünceden hareketle İngilizce dil eğitimleri giderek önem kazanmaktadır. Bu dili öğrenmek hem sosyal yaşamda hem kariyer alanında başarı kazanmanın anahtarıdır.

İngilizce Başlangıç Kurslarının İçeriği ve Önemi

Uluslararası iletişim dili olarak kabul gören İngilizce, günümüzde dünyanın birçok ülkesinde konuşuluyor. Bu durum, İngilizce öğrenmeyi bir gereklilik haline getirdi. İngilizce bilmek, kişinin kariyerinden sosyal yaşamına kadar birçok alanda avantaj olarak kabul edilmektedir. Ancak İngilizceyi öğrenmek alınan iyi kalitedeki bir eğitimle sağlanmaktadır.

İngilizce Kurs Eğitimi

Global dünyada iletişimin en önemli seçeneği İngilizce dilidir. Bu dilin kullanım alanı bütün dünyayı kapsamaktadır. İş dünyası, eğitim dünyası, akademi dünyası, spor dünyası, sanat dünyası ve diğer kategoriler İngilizce diline ihtiyaç duymaktadır.

İngilizce Kurslarının Dil Öğretimindeki Faydaları

İngilizce Tüm dünyada en çok konuşulan dillerdendir. Uluslararası geçerli dil olarak kabul edilmiştir. Ana dili İngilizce olmayan ülkeler için de bu durum geçerlidir. Dış ülkeler ile iletişimde kullanılan tek dildir denebilir. Bu yüzden sosyal hayatta önemi büyüktür.

İngilizce Kurslarının Hayatımızdaki Yeri

İngilizce, günümüzde dünyada yaklaşık 2 milyar insanın kullandığı bir dildir. Aynı zamanda uluslararası iletişim dili olarak kabul görmektedir. İngilizcenin sahip olduğu bu nitelik, bu dili öğrenmeyi zorunlu kılmaktadır. Dolayısıyla yaşamınızda İngilizcenin ve ingilizce kurslarının yeri önemlidir.

İngilizce Öğrenmek İçin Kursa Gitmek Şart Mı ?

Dil öğrenmek, zannedildiği kadar basit bir konu değildir. Her dilin kendi kuralları ve işleyiş şekli mevcuttur. Profesyonel biçimde bir dili öğrenmek, bunun eğitimini almayı gerektirmektedir. Bu nedenle İngilizce kurslarına gitmek, önem taşımaktadır.

İngilizcenin Hayatımızdaki Önemi

Daha iyi bir iş, kaliteli iletişim ve akademik kariyer için ingilizce bilmek zorunludur. Dünyanın hemen her köşesinde konuşulan evrensel bir dil olan İngilizce, mesleki ve kişisel hedefler için de gereklidir. 67 ülkenin resmi ve 27 ülkenin de ikinci resmi dili olan ingilizce öğrenmek, global anlamda ciddi avantajlar sağlar.

Neden İngilizce Öğrenmeliyiz

Dünyanın dört bir köşesinde konuşulan ortak dil olan ingilizce, 54 ülkede 500 milyonu aşkın kişinin ana dilidir. Evrensel bir dil olan İngilizce öğrenmek günümüzde sorun olmaktan çıkmıştır. Kişisel gelişime yapılacak en büyük katkı olarak görülmesi gereken dil eğitimi, insanın akademik ve sosyal açıdan kendine olan güvenini de geliştirir.

ŞUBELERİMİZ
X
WHATSAPP İLE SOR!