444 84 63  |        |              |   TÜRKÇE

DIYARBAKIR BRANCH

Daha detaylı bilgi için tıklayınız
 
British Time Diyarbakır İngilizce Kursu Diyarbakır Yabancı Dil Kursu olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şube ağımızı genişlettik ve Diyarbakır İngilizce Kursu adıyla siz değerli kursiyerlerimize en iyi ve en kaliteli İngilizce dil eğitimini vermek için Diyarbakır ilinde bir şube açılışı gerçekleştirdik.
 
İngilizce öğrenmek isteyenler, İngilizce dil seviyesini daha yukarılara taşımak isteyenler ve kurumsal olarak personellerinin İngilizce Dil Kursu almasını isteyenler için artık İngilizce kursu Diyarbakır olarak hizmetinizdeyiz.
 
İngilizce Kursu, Genel Yabancı Dil Eğitimi, Toefl Kursu, Yds Kursu, Ielts Kursu ve Kurumsal İngilizce Eğitimleri için Diyarbakır şubemizden İngilizce Kursu hizmeti alabilir ve İngilizce Dil Seviyenizin belirlenmesi için danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.
 
Danışmanlarımızdan yardım alarak gerçekleştireceğiniz Seviye Tespit Sınavı Yabancı Dil Kursu almanız konusunda seviyenizin belirlenmesini ve böylelikle dil kursu ücreti olarak ayırdığınız bütçeyle Diyarbakır'da daha iyi bir şekilde İngilizce Eğitimi almanızı sağlayacaktır.
 
İngilizce Kursu Fiyatları için, Diyarbakır İngilizce Dil Kursu şubemizi arayabilir dilerseniz de sizi aramamız için numaranızı bırakabilirsiniz. İngilizce Dil Kursu danışmanlarımız kısa bir süre içerisinde sizinle irtibata geçeceklerdir.


Adres : Diclekent Villaları 257/1 Sokak No:10 Kayapınar / Diyarbakır
Telefon : 0412 229 12 18
E-posta : diyarbakir@britishtime.com.tr

Google 360

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN