444 84 63  |        |              |   TÜRKÇE

KADIKOY CONTACT OFFICE

KADIKOY CONTACT OFFICE

Daha detaylı bilgi için tıklayınız
 
Anadolu Yakasında Kadıköy İngilizce Kursu Kadıköy, İngilizce Dil Eğitimi veren şubemizden Genel İngilizce Kursları, İngilizce Konuşma Kursları, Kişiye Özel İngilizce ve İş İngilizcesi Eğitimleri hakkında bilgi alabilir veya Yds Kursu, Toefl Kursu ve Ielts Kursları için Eğitim Danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
 
Kurumsal İngilizce Eğitimleri için Kurumsal Eğitim Danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
 
İkamet ettiğiniz ilçe farklı olsa dahi, Kadıköy İrtibat Ofisimiz her lokasyondan ulaşım imkanına sahiptir.
 
Gebze ilçesinde ikamet ediyorsanız minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy İrtibat Ofisimize ulaşıp istediğiniz İngilizce Kursunu alabilirsiniz.
 
Pendik ilçesinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy İrtibat Ofisimize ulaşıp istediğiniz İngilizce Kursunu alabilirsiniz.
 
Kartal ilçesinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile KKadıköy İrtibat Ofisimize ulaşıp istediğiniz İngilizce Kursunu alabilirsiniz.
 
Maltepe ilçesinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy İrtibat Ofisimize ulaşıp istediğiniz İngilizce Kursunu alabilirsiniz.
 
Bostancı semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, dolmuş ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy İrtibat Ofisimize ulaşıp istediğiniz İngilizce Kursunu alabilirsiniz.
 
Göztepe semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy İrtibat Ofisimize ulaşıp istediğiniz İngilizce Kursunu alabilirsiniz.
 
Ataşehir ilçesinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy İrtibat Ofisimize ulaşıp istediğiniz İngilizce Kursunu alabilirsiniz.
 
Ümraniye semtinde ikamet ediyorsanız otobüs ve minibüs ulaşım araçları ile Kadıköy İrtibat Ofisimize ulaşıp istediğiniz İngilizce Kursunu alabilirsiniz.
 
Üsküdar semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy İrtibat Ofisimize ulaşıp istediğiniz İngilizce Kursunu alabilirsiniz.
 
Altunizade semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs ve metrobüs ulaşım araçları ile Kadıköy İrtibat Ofisimize ulaşıp istediğiniz İngilizce Kursunu alabilirsiniz.
 
Acıbadem semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs ve metrobüs ulaşım araçları ile Kadıköy İrtibat Ofisimize ulaşıp istediğiniz İngilizce Kursunu alabilirsiniz.
 
Koşuyolu semtinde ikamet ediyorsanız otobüs ve minibüs ulaşım araçları ile Kadıköy İrtibat Ofisimize ulaşıp istediğiniz İngilizce Kursunu alabilirsiniz.
 
 
KADIKÖY İRTİBAT OFİSİMİZİ GEZİN
 


Adres : Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi No:9 /2 Kadıköy / İstanbul
Telefon : 0216 336 02 00
E-posta : k3sales@britishtime.com.tr

Google 360
ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN