444 84 63  |        |              |   TÜRKÇE

KADIKOY 2 BRANCH

Daha detaylı bilgi için tıklayınız
 
Anadolu Yakasında Kadıköy İngilizce Kursu Kadıköy, İngilizce Dil Eğitimi veren şubemizden Genel İngilizce Kursları, İngilizce Konuşma Kursları, Kişiye Özel İngilizce ve İş İngilizcesi Eğitimleri hakkında bilgi alabilir veya Yds Kursu, Toefl Kursu ve Ielts Kursları için Eğitim Danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
 
Kurumsal İngilizce Eğitimleri için Kurumsal Eğitim Danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
 
İkamet ettiğiniz ilçe farklı olsa dahi, Kadıköy 2 Şubemiz her lokasyondan ulaşım imkanına sahiptir.
 
Gebze ilçesinde ikamet ediyorsanız minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy 2 Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Kursunu alabilirsiniz.
 
Pendik ilçesinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy 2 Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Kursunu alabilirsiniz.
 
Kartal ilçesinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy 2 Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Kursunu alabilirsiniz.
 
Maltepe ilçesinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy 2 Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Kursunu alabilirsiniz.
 
Bostancı semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, dolmuş ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy 2 Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Kursunu alabilirsiniz.
 
Göztepe semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy 2 Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Kursunu alabilirsiniz.
 
Ataşehir ilçesinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy 2 Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Kursunu alabilirsiniz.
 
Ümraniye semtinde ikamet ediyorsanız otobüs ve minibüs ulaşım araçları ile Kadıköy 2 Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Kursunu alabilirsiniz.
 
Üsküdar semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs, metro ve marmaray ulaşım araçları ile Kadıköy 2 Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Kursunu alabilirsiniz.
 
Altunizade semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs ve metrobüs ulaşım araçları ile Kadıköy 2 Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Kursunu alabilirsiniz.
 
Acıbadem semtinde ikamet ediyorsanız otobüs, minibüs ve metrobüs ulaşım araçları ile Kadıköy 2 Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Kursunu alabilirsiniz.
 
Koşuyolu semtinde ikamet ediyorsanız otobüs ve minibüs ulaşım araçları ile Kadıköy 2 Şubemize ulaşıp istediğiniz İngilizce Dil Kursunu alabilirsiniz.
 
 
KADIKÖY 2 ŞUBEMİZ'İ GEZİN
 


Adres : Caferağa Mahallesi Mühürdar Caddesi No:40 Kadıköy / İstanbul
Telefon : 0216 418 22 25
E-posta : k2sales@britishtime.com.tr

Google 360

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN