444 84 63  |        |              |   TÜRKÇE

KAYSERI BRANCH

Daha detaylı bilgi için tıklayınız
 
British Time Kayseri İngilizce Kursu Kayseri, İngilizce Dil Okulu olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şube ağımızı genişlettik ve Kayseri İngilizce Kursu adıyla siz değerli kursiyerlerimize en iyi ve en kaliteli İngilizce Dil Eğitimini vermek için Kayseri ilinde bir şube açılışı gerçekleştirdik.
 
İngilizce öğrenmek isteyenler, İngilizce Dil Seviyesini daha yukarılara taşımak isteyenler ve Kurumsal olarak personellerinin İngilizce Dil Kursu almasını isteyenler için artık İngilizce Kursu Kayseri olarak hizmetinizdeyiz.
 
İngilizce Kursu, Genel Yabancı Dil Eğitimi, Toefl Kursu, Yds Kursu, İelts Kursu ve Kurumsal İngilizce Eğitimleri için Kayseri şubemizden İngilizce Kursu hizmeti alabilir ve İngilizce Dil Seviyenizin belirlenmesi için danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.
 
Danışmanlarımızdan yardım alarak gerçekleştireceğiniz Seviye Tespit Sınavı Yabancı Dil Kursu almanız konusunda seviyenizin belirlenmesini ve böylelikle dil kursu ücreti olarak ayırdığınız bütçeyle Kayseri'de daha iyi bir şekilde İngilizce Eğitimi almanızı sağlayacaktır.
 
İngilizce Kursu Fiyatları için, Kayseri İngilizce Kursu Şubemizi arayabilir dilerseniz de sizi aramamız için numaranızı bırakabilirsiniz. Yabancı Dil Kursu danışmanlarımız kısa bir süre içerisinde sizinle irtibata geçeceklerdir.


Adres : Melikgazi Mahallesi Aşık Veysel Bulvarı No:21/E Melikgazi / Kayseri
Telefon : 0352 333 54 33
E-posta : kayseri@britishtime.com.tr

Google 360

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN