444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Yabancı Dil Okulu Ücretleri

Kursiyerlerin bir İngilice kursuna katılmadan önce araştırdığı en önemli unsurlardan biri de İngilizce Dil Okuluna ödeyecekleri İngilizce kursu ücretidir.
 
İngilizce Kursuna kayıt olma aşamasında kursiyerlerimizin, kayıt olacağı İngilizce kursu fiyatının belirlenebilmesi için İngilizce dil seviyelerinin testinin yapılması gerekmektedir.
 
İngilizce Seviye Tespit Sınavına katılmak, kursiyerlerin dil eğitimi için ödeyecekleri dil kursu fiyatında kendilerine avantaj sağlayacaktır. Böylelikle kursiyerler kendileri için belirledikleri İngilizce kursu için belirledikleri bütçeye yakın İngilizce kursu ücretleri ödeyerek dil kursu fiyatında avantaj sağlayabileceklerdir.
 
Sitemiz üzerinden de online olarak katılabileceğiniz İngilizce Seviye Tespit Sınavı sonrasında yabancı dil eğitmenlerimizin sizlere önereceği seviye üzerinden İngilizce Kurslarımıza kayıt yaptırabilir ve böylelikle sizlere gerekli olan İngilizce Eğitimini alabilmenin yanında belirlediğiniz oranlara yakın İngilizce Kursu fiyatları ile karşılaşmış olabilirsiniz.
 
 
 

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN