444 84 63  |        |              |   ENGLISH

UZAKTAN CANLI İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ BAŞLADI

UZAKTAN CANLI İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ BAŞLADI

KEŞFEDİN!

UZAKTAN İNGİLİZCE EĞİTİMİNDE %45'e VARAN İNDİRİM. 

BU FIRSAT KAÇMAZ!

İngilizce öğrenmek için bir adım atmanın tam zamanı! British Time olarak, size sıradışı bir fırsat sunuyoruz: Uzaktan Canlı Eğitim programlarımızla, yer ve mekan sınırlaması olmadan, dünyanın herhangi bir yerinde İngilizce öğrenebilirsiniz!

Neden Uzaktan Canlı Eğitim?

  1. KALİTE: British Time, yıllardır kaliteli İngilizce eğitimi sunan lider bir kurumdur. Deneyimli öğretmenlerimiz rehberliğinde, İngilizcenizi hızla geliştirirken, doğru telaffuz, gramer ve iletişim becerilerinizi mükemmelleştireceksiniz.
  2. FLEXIBILITY (ESNEKLİK): Derslere internet bağlantınızın olduğu herhangi bir yerden katılabilirsiniz. Evde, ofiste, kafede veya seyahatte bile derslerinizi takip edebilirsiniz. Size en uygun zaman diliminde eğitim alabilirsiniz.
  3. INTERACTION (ETKİLEŞİM): Uzaktan Canlı Eğitimlerimizde, öğretmenlerimizle ve diğer öğrencilerle interaktif bir şekilde iletişim kurma fırsatına sahipsiniz. Sorularınızı sorabilir, tartışmalara katılabilir ve gerçek zamanlı olarak geribildirim alabilirsiniz.
  4. INDIVIDUAL ATTENTION (BİREYE ÖZEL İLGİ): Öğretmenlerimiz, her öğrencinin ihtiyaçlarına uygun olarak dersleri planlar. Bireysel ilgi ve destek sayesinde, İngilizce becerilerinizi hızla geliştirirken kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Ve işte en heyecan verici kısım: Şimdi, Uzaktan Canlı Eğitimlerimize %45'e varan indirimlerle katılma şansınız var! Bu fırsatı kaçırmayın!

Daha fazla bilgi almak ve kaydolmak için hemen aşağıdaki formu doldurun. Eğitim Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecek ve detaylı bilgilendirme yapacaklar.

İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarırken, başarıya giden yolda bizimle bir adım atın! British Time ailesine katılın ve hayalinizdeki İngilizceyi konuşmaya başlayın!

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN