444 84 63  |        |              |   ENGLISH

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

 

TARİHÇEMİZ

İngilizce eğitimi alanında 1998 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren BRITISH TIME;

  • BAKIRKÖY ŞUBESİ,
  • KADIKÖY 1 ŞUBESİ,
  • KADIKÖY 2 ŞUBESİ,
  • AVCILAR ŞUBESİ,
  • MECİDİYEKÖY ŞUBESİ, 
  • DİYARBAKIR ŞUBESİ,
  • KAYSERİ ŞUBESİ

olmak üzere  7 şubesi ve  KADIKÖY deki irtibat ofisi ile bu hizmeti sürdürmeye devam ediyor.

Oluşan yoğun talebe cevap verebilmek için yatırımlarını sürdüren ve aynı dönemde yaklaşık 15.000 öğrenci okutabilme kapasitesine ulaşan kampüslerimiz de yıllık 1200 grup / seviye eğitim vermekteyiz.

Eğitim Kurumumuz en son teknikleri ve ileri teknoloji ürünlerini kullanarak en mükemmeli gerçekleştirmek anlayışındadır.

Çalıştığı her alanda sürekli lider olma hedefiyle, çalışanına ve işine verdiği değerle, dinamik kurumsal kimlik altyapısını geliştirerek, tüm çalışmalarını, yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmiş ve ISO 9001:2008 belgesi ile de belgelemiştir.

Eğitim Kurumumuz; kurulduğu günden bu yana İngilizce eğitimi alanındaki teknik, idari altyapı, donanım, yazılım ve mezun ettiği öğrencileri itibariyle hızlı gelişerek alanında sektörel lider konumuna gelmiştir.

Hedefimiz özellikle eğitim sektöründe, dünyadaki gelişmelere paralel olarak geliştirilen eğitim ve öğretim tekniklerini kursiyerlerimizle buluşturmak ve eğitim kalitesini en üst noktaya taşımaktır.

 

VİZYONUMUZ

Katılımcılığa ve takım çalışmasına bağlı bir kurum kültürü oluşturarak, tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi bir eğitim kurumu olacağız.

Disiplinler arası bir eğitim altyapısı ile, öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayacağız.

British time, ingilizce eğitim alanındaki yaratıcılığı ile tüm dünyada bir referans noktası olmayı hedeflemektedir.

Kursiyerlerimizin koşulsuz başarısı

 

MİSYONUMUZ

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek kursiyer memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Kursiyerlerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak.

Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak

İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Yeni hedefimiz ingilizce eğitiminde  Avrupa Kalite Ödülü.

 

İLKELERİMİZ

Toplam kalite, hizmet ve yaşam tarzımız, Ulusal ve Uluslararası eğitimde mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak.

Öğrencilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğudur. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN