444 84 63  |           |   ENGLISH

HAKKIMIZDA

TARİHÇEMİZ

1998 yılından beri İngilizce eğitiminde 21 yıldır kesintisiz hizmet veren BRITISH TIME; BAKIRKÖY, KADIKÖY, KADIKÖY 2 MECİDİYEKÖY AVCILAR, AVCILAR 2, DİYARBAKIR, SİVAS ve KAYSERİ' Şubelerinin yanı sıra KADIKÖY 3 VE BAKIRKÖY 2 de bulunan irtibat ofisleri ile beraber toplam 11 noktada hizmet vermekteyiz. Oluşan yoğun talebe cevap verebilmek için yatırımlarını sürdüren ve aynı dönemde on binlerce öğrenci okutabilme kapasitesine ulaşan kampüslerimiz de eğitim vermeye devam ediyoruz

Eğitim kurumumuz ileri teknolojik ürünler kullanarak en mükemmeli gerçekleştirmek anlayışındadır. Çalıştığı her konuda sürekli lider olma hedefiyle, çalışanına ve işine verdiği değerle, dinamik kurumsal kimlik yapısını geliştirerek, tüm çalışmalarını, yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmiş ve ISO 9001:2008 ile de belgelemiştir. Eğitim kurumumuz; kurulduğu günden bu yana İngilizce eğitim metodolojisi ve mezun ettiği öğrencileri itibariyle hızla gelişerek alanında sektörel lider konumuna gelmiştir.

VİZYONUMUZ

Katılımcılığa ve takım çalışmasına bağlı bir kurum kültürü oluşturarak, tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi bir eğitim kurumu olacağız.

Modern bir eğitim altyapısı ile, öncülüğe yol açan özgün bilginin yaratılmasını ve yayılmasını sağlayacağız.

İngilizce eğitimindeki yaratıcılığı ile referans noktası olacağız.

MİSYONUMUZ

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek öğrenci memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, öğrencilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak.

Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak.

İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

İLKELERİMİZ

Toplam kalite, hizmet ve yaşam tarzımız, ulusal ve uluslararası eğitimde mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak.

Öğrencilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğudur.

Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak

X
WHATSAPP İLE SOR!