444 84 63  |        |              |   ENGLISH

AKTİVİTELER

AKTİVİTELER

“İngilizce biliyorum” diyebilmenin en büyük gereklerinden biri de, edinilmiş bilgileri kullanabilmek, bir başka deyişle öğrenilenleri “gerçek bilgiler” olarak hayata geçirebilmektir.

Öğrencilerimize daha fazla pratik yapma imkanı yaratabilmek ve böylece her birinin İngilizceyi daha fazla tanıyıp kavrayabilmesine, daha fazla deneyim kazanabilmesine ve öğrendiklerini daha iyi pekiştirebilmesine fayda sağlayabilmek için çeşitli aktiviteler düzenlemekteyiz. 

Bu aktiviteler her seans öğrencisinin ayrı ayrı katılabileceği saatlerde yapılmakta olup kayıtlı tüm öğrencilerimiz bu aktivitelerden ücretsiz olarak yararlanabilirler. . .

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

 

1)-  SPEAKING CLUB

Speaking Club (Konuşma Kulübü) : öğretmenlerimizle gerçekleştirilmekte olan “speaking club” aktivitelerimiz, bir anlamda doğal dil laboratuarı vasfını koruyarak öğretimimizin vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir.

“Speaking club”lar öğrencilerimizin teorik bilgilerini pratiğe dökebilmelerini sağlamak amacıyla güncel konular üzerinde konuşma-tartışma imkanı sağlar, Öğrenciler ders ortamı ve stresinden uzak, hata yapma korkusu taşımadan sıcak ve samimi bir ortamda konuşabilir, dinleyebilir, İngilizce iletişim becerilerini geliştirebilirler.

 

2)- GRAMMAR CLUB

Her Grammar Club etüdünde bir gramer konusu işlenir. Konuya dair pratikler yapılarak öğrenci açısından gramatik konu pekiştirilmiş olur.

Her ay işlenecek konular gün ve saat olarak belirtilmiş ve daha önceden ilan edilmiş olarak uygulanır.

Öğrenci eksik olduğu konuları bu programı takip ederek açığını giderebilir veya konuyu iyice pekiştirebilir.

Eğitimi boyunca öğrencinin defalarca istediği konuları tekrar etmesine imkan sağlanır.

 

3)- READING CLUB

Reading Club (Okuma Kulübü) : BRITISH TIME kursiyerlerine özel olarak seçilmiş her seviyeye uygun kitaplar, dergiler, gazeteler ve çeşitli yazılı metinler sunarak, kursiyerlerin okuma-anlama yeteneklerini ve kelime dağarcıklarını geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

4)- BUSINESS ENGLISH CLUB

Genel iş İngilizcesi aktivitelerimiz kursiyerlerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sadece genel iş İngilizcesi eğitimi almak isteyen kursiyerlerimiz de bu programa katılım gösterebilirler.

Başlangıç düzeyini aşmış her öğrenci bu aktivitelerden fazlasıyla faydalanabilir.

 

5)-VOCABULARY CLUB

Öğrencinin kelime haznesini zenginleştirmek ve telafuzunu güçlendirerek öğretim sürecine katkı amaçlayan bir aktivitedir.

Ezber yöntemi dışında uzman öğretmenlerce belirlenmiş metotlar ve konuşma yoluyla eğlenceli bir şekilde sıkılmadan ve akılda kalıcı yöntemlerle kelime dağarcığı genişletilir.

 

6)- MAKE-UP CLUB (RANDEVULU TELAFİ)

Öğrencinin istediği gün ve saatte randevu alarak daha önce işlenmiş bir konuda birebir Türk öğretmenle çalışabildiği bir aktivitedir.

Konu tekrarı, kaçırılan dersin telafisi veya öğrencinin zorlandığı herhangi bir eksikliğin giderilmesi adına kullanılan bir randevulu telafi sistemidir.

Öğrenci randevu alarak ücretsiz özel telafi dersi talep eder ve haftada 1 saat ile sınırlıdır.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN