444 84 63  |        |              |   ENGLISH

KURUMSAL EĞİTİMLER


KURUMSAL EĞİTİMLER

Dünya özellikle bilişim teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte küçük bir köy ve büyük bir pazar haline hızla dönüşüyor. Bu dönüşümde ortaya çıkan en çarpıcı nokta ortak dilin İngilizce olmasıdır. Bu bakış açısıyla profesyonel şirketler artık en çok geri dönüşüm alabilecekleri alana yani, personel eğitimine yatırım yapmaktadırlar.

Modern dünyada mesleki gelişimin temelinde İngilizce bilgisi, çok öncelikli bir rol oynamaktadır. Artık İngilizce bilmek bir yetenek değil vazgeçilmez bir gereksinim olmuştur. AB kapısından içeri doğru hamle yaptığımız bu dönemde, kurumların rekabet edebilmelerinin yolu hiç kuşkusuz işini iyi bilen ve güçlü iletişim kurabilen personele sahip olmaktan geçmektedir. Kurumların bu hazırlık dönemini üstün başarıyla tamamlamaları personelinin, dünyanın ortak dili olan İngilizce ye hakim ve çok iyi konuşur bir seviyeye gelmeleriyle eş orantılıdır. Bu nedenle British Time öğrenci profilinde şirket çalışanları önemli yer tutar.

Eğitim almak isteyen kurumun programı çalışma ve mesai yoğunluğu göz önünde bulundurularak belirlenir. Kurumun amaç ve hedefleri doğrultusunda eğitim departmanını ile ortaklaşa belirlenen saatlerde eğitim organize edilmektedir. Kurumsal eğitimler şirketin talebi durumun da kurumumuz bünyesinde kapalı gruplarda da verilebilmektedir. 

 

KURUMSAL “ONLINE”(ÇEVRİMİÇİ) EĞİTİMLER

Tüm eğitimlerimizde olduğu gibi Kurumsal eğitimlerimizde online seçeneği bulunmaktadır.  Özellikle farklı bir çok adreste faaliyet gösteren firmalar için en verimli çözüm olarak Uzaktan Canlı (online)  eğitimleri tavsiye ediyoruz. Şirketler yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalmadan hem de herkesi bir araya toplama sorunu yaşamadan her personelin bulunduğu adresten eğitime katılımını sağlayarak ciddi bir organizasyondan ve maliyetten kurtularak personellerini eğitimine katkı sağlamış olurlar.

 ONLINE KAPALI GRUP EĞİTİMLER Kurumunuz bünyesinde düzenlenen “In-House” eğitimlerde olduğu gibi kurumunuza özel sadece personelinizin katılabileceği “Online Özel Gruplar” oluşturuyoruz. 2 den 16 kişiye kadar aynı seviyedeki personeliniz, aynı grupta ve bulundukları yerden İK nız ya da Eğitim Departmanınızın belirlediği gün ve saatlerde eğitim alırlar.   

 ONLINE KURS İÇİ GENEL EĞİTİMLER Kurumumuzda uygulanmakta olan tüm eğitim programlarımız online olarak ta sürdürülmektedir. Zaman ve mesafe sorunu olan tüm personeliniz uzaktan canlı olarak sürdürülen “ONLINE EĞİTİM” programlarımıza daha uygun koşullarda ve internet ulaşımı bulunan her yerden katılabilirler. Online eğitimlerimizde de yüzyüze eğitimlerimizde olduğu gibi maximum 16 kişilik sınıflarda ve her seviye 100 saatte tamamlanmak üzere personeliniz dilediği yerden bu eğitimlere katılarak trafik ve hava muhalefeti sorunu yaşamadan eğitimlerini sürdürebilirler.

Personeliniz; online olarak kayıt olup başladığı eğitimler sayesinde seyahat yada tatil programlarını bozmadan sürdürebilirler.  Bilgisayar, laptop yada cep telefonu ile de eğitimler takip edebilir, Seviye sınavları ve testler dahil tüm süreç online olarak sürdürülür.

Talep edilirse personelinizin gelişimi her seviye sonunda size rapor edilir.

 

 

KURUMSAL YÜZ YÜZE EĞİTİM SEÇENEKLERİ

 KURS İÇİ ÖZEL EĞİTİMLER : İngilizce eğitimimiz şirket yönetimiyle birlikte belirlenecek gün ve saatler de yapılarak şirketin çalışma saatleri olabildiğince az etkilenir. Eğitim için gerekli olan tüm kitap ve dokümanlar BRITISH TİME tarafından temin edilir. Eğitim öncesinde seviye tespit sınavı yapılarak öğrencilerin İngilizce seviyeleri belirlenir ve bu doğrultuda homojen gruplar oluşturulur. Seviye tespit sınavı sonuçlarının ardından şirket yönetiminin de talepleri dikkate alınarak eğitimin içeriği, süresi, niteliği gibi konular uzman Türk ve yabancı öğretmenlerimiz tarafından belirlenir. Eğitim süresince de şirket yönetimi öğrencilerin genel performansları, devam ve başarı durumlarıyla ilgili raporlar ile düzenli olarak bilgilendirilir. Bunun yanında kurumsal eğitim departmanı bünyesinde eğitim alan tüm öğrencilerimiz şubelerimizde yapılan aktivitelerimize ücretsiz olarak katılabilirler.

 ŞİRKET İÇİ (IN-HOUSE) EĞİTİMLER: BRITISH TIME İngilizce eğitimini şirketlerin talebi doğrultusunda şirketin binasında verebilir. Bu durumda İngilizce eğitimi için gerekli iş stresinden uzak sakin bir ortam şirket tarafından oluşturulmalıdır. Yine eğitimin verilmesi için yazı tahtası, bilgisayar, görsel ve işitsel tüm teknik donanım şirket tarafından temin edilmelidir. Eğitimin verimliliği açısından grupların 14 kişiyi aşmaması önemlidir. Eğitimin içeriği, süresi ve niteliği gibi konular seviye tespit sınavı sonuçları doğrultusunda şirket yönetiminin talepleri de dikkate alınarak uzman Türk ve yabancı öğretmenlerimiz tarafından belirlenecektir. Şirket yönetimi eğitim süresince eğitim alanların başarı durumları hakkında raporlar ile bilgilendirilecektir. Şirket içinde eğitim alan öğrencilerimiz şubelerimize gelerek aktivitelerimizden ücretsiz olarak yararlanabilir.

 KURS İÇİ GENEL EĞİTİMLER :Bu eğitim modelimizde şirket çalışanlarına özel bir grup oluşturulmaz. Eğitim alacak kişilerin İngilizce seviyeleri tespit edilir ve kendi seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilirler. Bu modelde ücretin tamamı şirkete faturalanacağı gibi, ödemenin bir kısmının şirket bir kısmının ise eğitim alan kişiler tarafından yapılabileceği bir ödeme planı da oluşturulabilir. Bu şekilde eğitim alan tüm öğrencilerimiz de şubelerimizde yapılan aktivitelerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

 

ŞİRKETLERE SEVİYE BELİRLEME HİZMETİ

Profesyonel Şirketler işe alım sürecinde personel adayının İngilizce düzeyini bilmek ister. Kapatacağı pozisyon için aday personelin yabanci dil bilgisinin yeterli olup olmadığını bilmenin önemi büyüktür. Ve de birçok kurumda dönem dönem işe alım yaptığı için bu görevi ifa edecek bir departmanı istihdam etmek çok maliyetli ve sıkıntılıdır. Aynı zamanda aday personelin İngilizce düzeyinin belirlenmesinin işinin ehli bir profesyonel ekip tarafından yapılması sonuçlar açısından en doğru karardır. Bu gerçeklikten hareketle BRITISH TIME Kurumların bu ihtiyacına maliyet olarak daha makul ve daha uygun çözüm önerileri sunmaktadır. İster toplu isterse bireysel seviye belirleme ihtiyaçlarınıza farklı metotlarla çözüm önerileri getiriyoruz. Çözüm önerilerimizin bazıları 5 madde halinde sıralanmıştır. Farklı talep ve isteklerinize de çözümler bulmak arzusundayız.

1) Şirketinize özel hazırlayacağımız ve telif hakları size ait, her zaman kullanabileceğiniz, istediğiniz zaman kısmı yada tamamen güncelleyebileceğiniz bağımsız ve cevap anahtarlı yazılı testler hazırlamaktayız. 

2) Kurumunuza özel anında otomatik sonuç veren online test gibi çözüm önerimizde bulunmaktadır

3) Yazılı yada sözlü iki aşamadan oluşan ve tarafınıza ıslak imzalı sonuç belgesi göndereceğimiz. “online seviye tespit hizmeti” vermekteyiz.

4) Şirketiniz bünyesinde belirlediğiniz gün ve saatlerde ekiplerimizin şirketiniz bünyesinde yazılı ve sözlü olarak seviye belirleme testleri yaparak toplu yada bireysel açık yada gizli olarak tarafınıza objektif sonuçları sunmaktayız

5) Personel yada personel adaylarınızı şubelerimize yönlendirerek yazılı ve sözlü yapılacak testler sonrası sonuçları tarafınıza gizli yada açık raporlamaktayız.   


Kurumsal Eğitim Bilgi Talep Formu

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN