444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Avcılar Online İngilizce Kursu

İngilizce, günümüzde en geçerli dil olarak kabul ediliyor. Birçok iş başvurularında, çalışma hayatında ilk istenen şartlardan biridir.

Özellikle, turistik bir ülke olan Türkiye’de, turistlerle iletişim konusunda vatandaşların bile İngilizceye ihtiyacı bulunuyor. İngilizceyi en hızlı ve kolayca öğrenmek ve mevcut İngilizcenizi ilerletmek istiyorsanız Avcılar Online İngilizce Kursu ’na kaydınızı yaptırabilirsiniz.
 

Avcılar Online İngilizce Kursu

Yoğun günlük yaşam veya iş hayatının yorgunluğunun ve stresinin üstüne bir de İngilizce kursuna gitmeye üşeniyorsanız Avcılar Online İngilizce kursu ile İngilizce Kursunu evinize veya bulunduğunuz ortama getiriyoruz.

İnternet üzerinden verilen online İngilizce kursu sayesinde kursu istediğiniz yerden takip edebiliyorsunuz.
 
Online İngilizce kursunda her yaşa ve ihtiyaca yönelik online İngilizce kursu veriliyor.
 
Avcılar Online İngilizce Kursunda modern bilimsel yöntemler ve bilişim teknolojileri kullanılarak, alanlarında uzman Türk ve Yabancı eğitmenlerle öğrenme garantili Online İngilizce kursu veriliyor.
 
Avcılar Online İngilizce Kursu eğitimi bire bir (one to one) ve sınıf dersleri şeklinde veriliyor.

Online sınıf dersi; pratik konu anlatımı, etkileşimli videolar, ortak canlı dersler ve rehber öğretmen takviyesi şeklinde gerçekleştiriliyor.

Online Avcılar özel İngilizce dersi ise; öğrencinin belirlediği gün ve saatte, konu üzerine, seviyesine uygun ve rehber öğretmen eşliğinde uygulanıyor.


Online Eğitim Programı

Avcılar Online İngilizce kursu programı online konu anlatımı, kelime öğrenme modülü ve avcılar canlı öğretmen desteği (eğitim koçu) olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Program ve materyaller tümdengelim metodu ile hazırlanmış olup, herkesin rahatlıkla ve hızlı şekilde İngilizce öğrenmesini sağlıyor.
 
Online İngilizce Konu Anlatımı

Ders programı tamamen günlük hayatta kullanılan gramer ve kelimelerden oluşuyor.

Bir Amerikalının bile günlük hayatta kullanmadığı gereksiz gramer ve kelimelere yer verilmiyor. Öğrencilerin meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelime ve cümle yapıları öğretiliyor.

Bu program çocuğunuzun veya personelinizin seviyesini bulmasına, çalışmalarını planlamasına ve özgüven kazanmasına yardımcı olacaktır.
 
Online İngilizce Kursu hem internet üzerinden hem de bu sisteme uygun kitaplar üzerinden veriliyor. Ders paketine öğrenciler, bilgisayardan veya mobil cihazlardan günün istedikleri saatinde ulaşabiliyorlar. Dersler başlamadan önce öğrenciler online seviye belirme sınavını girerek seviyeleri saptanıyor.

Öğrencilerin seviyeleri belirlendikten sonra ilgili seviyenin ve bir alt seviyelerin eğitim modülleri açılıyor. Her seviyenin içinde sınavlar bulunuyor.

Öğrenciler, seviye sonunda tekrar Avcılar seviye tespit sınavına giriyorlar. Sınavda başarılı olanlar bir üst seviyeye geçiyorlar.


Kelime Öğrenme Modülü

Kelime öğrenme modülü, işitsel ve görsel öğelerin harmanlanması sonucu oluşturulmuştur. Bu öğrenme modülüyle, veri edinme, algılama, görme, düşünme ve karar verme yetilerini kullanarak kişiye özel dil öğretimi gerçekleştiriliyor. Bu öğrenme yöntemiyle öğrenciler, etkili, kalıcı, eğlenceli ve hızlı kelime öğrenebiliyorlar.
 

Canlı Öğretmen Desteği (Eğitim Koçu)

Personeliniz veya çocuğunuzdan sorumlu özel ders öğretmeni, belirlenen zamanda ve sayıda canlı yayınla internet üzerinden speaking aktiviteleri yapacaktır. Öğrenci de böylece teoride öğrendiklerini konuşarak uygulamaya dökecektir.
 
 
Online İngilizceyi Nasıl Öğreneceksiniz?

1-Çalışarak; TV dizisi tadındaki eğlenceli dersleri izleyecek, interaktif alıştırmalar yapacak ve ses tanıma gibi gelişmiş özelliklerle anında geri bildirim alabilirsiniz. Dijital kitaplarla okuma ve yazma becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bilgisayar ve mobil cihazınızdan konu tekrarı yapabilir, ekstra ödev isteyebilirsiniz.
 
2- Pratik yaparak; Rehber öğretmenle birebir pratik yaparak, ne öğrendiğinizi ve seviyenizi öğrenebilirsiniz. Eğitim koçuyla düzenli olarak pratik yaparak, ayrıca size özel öğrenme tavsiyeleri de alabilirsiniz.
 
3-Konuşarak; Bulunduğunuz yerden dijital sınıfına girerek, İngilizce konuşmalara katılabilirsiniz. En fazla 4 kişiden oluşan gruplarda, hem yabancı öğretmenlerle hem de sizin seviyenizde öğrencilerle konuşarak dilinizi geliştirebilirsiniz. Böylece akıcı konuşmayı öğrenecek, bunun sonunda da kendinize güveniniz gelecek ve kendinizi geliştireceksiniz.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
WHATSAPP İLE SOR!