444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Sivas Online İngilizce Eğitimi

Konuşarak ve yazarak öğrenilen İngilizce, normal hayatta konuşulduğu zaman daha çabuk öğrenilir. Online İngilizce ders programı ile İngilizceyi kısa sürede konuşma imkanı sunan kurumumuz, hafta içi veya hafta sonu olmak üzere ders programı oluşturmaktadır. İstediğiniz saatte online İngilizce derslere iştirak edebilirsiniz. Yapmanız gereken kayıt işlemlerini tamamlamak ve seviye tespit sınavına girmektir. Sivas ve diğer iller için pratik hizmet programı sunuyoruz.
 
Kurs Eğitimi Güncel
İş dünyasında bu gün için İngilizce olmazsa olmazdır ve kariyer sahibi olmak isteyenler için zorunlu bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. İngilizce dil eğitimi kategorisinde uluslararası ticarette başarılı olmak isteyenler için özel programımız mevcuttur. Mail okuma ve mail yazma derslerinin öğretildiği bu kategori sonunda sertifika verilmektedir. Verilen sertifika sonunda Sivas iş dünyasında bir adım önde olabilirsiniz.
 
Eğitim Dünyasına Özel Program
Eğitim dünyasında özellikle yurt dışında üniversite eğitimi görmek isteyenler için özel ders programımız müfredata göre özel olarak hazırlanmıştır. Müfredata uygun şekilde gerçekleştirilen dil eğitiminde YÖK, YDS, IElTS ve TOELF gibi sınavlara hazırlık programı uygulanmaktadır. Sınavlarda çıkabilecek sorular, deneme sınavları ve test çözümleri, İngilizce sınavlarda başarı kazanmanızı sağlayacaktır. Üniversite ve akademik seviyede dil eğitiminde söz sahibi olan kurumumuz, online ders programı ile zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır.
 
Turizm Dünyasına Özel Program
Turizm dünyasında iş sahibi olmak isteyen ve tercüman olmak isteyenler için ileri seviyede İngilizce öğrenme fırsatı tanıyoruz. Yabancı dil bilenlerin İngilizce öğrenmesi gerektiği bir dönemde yaşıyoruz. Anadil gibi öğrenilmesi gereken bir dil olan İngilizceyi online programımız sayesinde sorunsuz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Turizm dünyasında iş bulmak istiyorsanız Sivas kurs programımızı başarıyla tamamlamalısınız ve sertifika almaya hak kazanmalısınız. Bu konuda kurumumuz istediğiniz zaman zarfında size özel çözüm üretmektedir.
 
Her Seviyeye Uygun Sınıflar
İlköğretim, Lise ve Üniversite seviyesinde İngilizce programlarımız özel hazırlanmaktadır. A1 seviyesi, A2 seviyesi, B1 seviyesi B2 seviyesi, C1 seviyesi ve C2 seviyesi bu dilin seviyeleridir. Sıfırdan başlayan ve ileri seviyede İngilizce öğrenmek isteyen bütün kursiyerler için ders programı hazırlıyoruz. Her seviyeye uygun ders programımızla kısa sürede İngilizceyi öğrenmek şimdi çok daha kolay.
 
Her hangi bir mekana bağlı kalmadan, işinize ara vermeden ve evden çıkmadan İngilizce öğrenmenin en kolay yolu online eğitimdir. Bu kategoride pratik yabancı dil eğitimi veren öğretmenlerimiz gerekli belgelere sahip deneyimli ve tecrübeli kişilerdir. İnternet üzerinden ders alarak eğitim almak isteyenler için Sivas kurumumuz 7/24 çözüm üretmeye devam etmektedir.
 
Dil Eğitim Programımızdan Herkes Faydalanabilir
Eğitimin başarılı ve etkili olması adına güncel yöntemleri tercih eden kurumumuz İngilizce eğitimi almak isteyenler için öğrenci eğitimi için bu dil artık zorunludur. Milli Eğitim müfredatına uygun Sivas programımızla dil derslerinde başarılı olabilirsiniz. Her yaş grubu için pratik ve aynı zamanda etkili sonuç veren eğitimi bizde bulabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
WHATSAPP İLE SOR!