444 84 63  |        |              |   TÜRKÇE

SIVAS BRANCH

Daha detaylı bilgi için tıklayınız
 
British Time Sivas İngilizce Kursu Sivas, İngilizce Dil Kursu olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şube ağımızı genişlettik ve Sivas İngilizce Kursu adıyla siz değerli kursiyerlerimize en iyi ve en kaliteli İngilizce Dil Eğitimini vermek için Sivas ilinde bir şube açılışı gerçekleştirdik.
 
İngilizce öğrenmek isteyenler, İngilizce Dil Seviyesini daha yukarılara taşımak isteyenler ve Kurumsal olarak personellerinin İngilizce Dil Kursu almasını isteyenler için artık İngilizce Kursu Sivas olarak hizmetinizdeyiz.
 
İngilizce Kursu, Genel Yabancı Dil Eğitimi, Toefl Kursu, Yds Kursu, İelts Kursu ve Kurumsal İngilizce Eğitimleri için Sivas şubemizden İngilizce Kursu hizmeti alabilir ve İngilizce Dil Seviyenizin belirlenmesi için danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.
 
Danışmanlarımızdan yardım alarak gerçekleştireceğiniz Seviye Tespit Sınavı Yabancı Dil Kursu almanız konusunda seviyenizin belirlenmesini ve böylelikle dil kursu ücreti olarak ayırdığınız bütçeyle Sivas'ta daha iyi bir şekilde İngilizce Eğitimi almanızı sağlayacaktır.
 
İngilizce Kursu Fiyatları için, Sivas İngilizce Kursu Şubemizi arayabilir dilerseniz de sizi aramamız için numaranızı bırakabilirsiniz. İngilizce Kursu danışmanlarımız kısa bir süre içerisinde sizinle irtibata geçeceklerdir.


Adres : Örtülüpınar Mahallesi Selçuklu Sokak No:4 Sivas
Telefon : 0346 224 44 00
E-posta : sivas@britishtime.com.tr

Google 360

ŞUBELERİMİZ
X
WHATSAPP İLE SOR!