444 84 63  |        |              |   ENGLISH

SEVİYELER

SEVİYELER

BRITISH TIME'da İngilizce 5 temel seviyeden oluşmaktadır. Her seviye 100 ders saatinde tamamlanmaktadır. Başarıyı arttırmak için bu saatlere ek olarak aktiviteler düzenlenmektedir.
 

 

SEVİYE

 

DERS SAAT SAYISI

 

KURLAR

 

 

ELEMENTARY

(BAŞLANGIÇ)

100 SAAT

face 2 face ELEMENTARY

 

 100 Ders Saati

 

KET

 

PRE-INTERMEDIATE

(ORTA  ÖNCESİ)

100 SAAT

face 2 face PRE-INTERMEDIATE

 100 Ders Saati

INTERMEDIATE

(ORTA )

100 SAAT

face 2 face INTERMEDIATE

 

 100 Ders Saati

 

PET

UPPER INTERMEDIATE

(ORTA  ÜSTÜ)

100 SAAT

face 2 face UPPER INTERMEDIATE

 

 100 Ders Saati

 

FCE

ADVANCED

(İLERİ )

100 SAAT

face 2 face ADVANCED

 

 100 Ders Saati

 

CAE

 

1. LEVEL ELEMENTARY

Bu seviyedeki öğrenciler işleri ile ilgili temel sorulara, fiyatlar, tarihler ve miktarlar dahil olmak üzere cevap verebilirler.

Akıcı konuşma ve tartışabilme boyutunda olmasa bile basit cümleler kurabilir, basit ifadeleri belli ölçüde anlayabilirler. Telefonda görüştükleri kişinin adını, basit mesajını, telefon numarası ile beraber alabilirler.

 

2. LEVEL PRE-INTERMEDIATE

Bu düzeydeki bir öğrenci, konuşmaları kavrayabilecek ve İngilizce'yi ana dili İngilizce olan veya olmayanlarla iletişim kurarken kullanabilecek yeterliliğe ulaşmıştır. Cadde ve sokaklarda bulunan tabela ve uyarıları, etiketleri, rehberlik kitaplarını, basit gazete ve dergi haberlerini, kişisel mektupları anlayabilir.

Seyahat/iş arkadaşları ve aile ile ilgili temel konularda sorular sorup cevaplayabilir.

Konuşma dilinde kişisel veya entelektüel düzeyde kavram ve fikirler geliştirememek ya da ifade edememekle birlikte basit gerçeklere dayalı fikirler vermekte çok zorlanmaz.

 

3. LEVEL INTERMEDIATE

İngilizce'nin temel yapılarının daha emin bir şekilde kullanılabileceği ve basit kalıpların ötesine geçilerek dilde ifadenin güçlendiği daha ileri bir aşamaya varılmıştır.

Bu düzeydeki öğrenciler daha geniş kelime hazinesine sahip olmanın yanı sıra, entelektüel ve duygusal boyuttaki konularda kişisel duygu ve düşüncelerini ifade edebilme noktasını yakalamışlardır.

Sekreter ve yönetici konumunda etkin bir şekilde çalışabilecek düzeyde İngilizce konuşabilir, dinlediğini anlayabilir, İngilizce yazı yazabilirler.

 

4. LEVEL UPPER-INTERMEDIATE

Bu seviyede, konuyla ilgili ve anında doğru iletişim kurulabilir. Dil, oldukça iyi gramer bilgisi ve kelime hazinesi ile güvenli bir şekilde fikir ifade edilebilir ve tartışma yapılabilir aşamayı bulmuştur.

 

5. LEVEL ADVANCED

Öğrenci çeşitli konularda ayrıntılı olarak konuşabilir, anlayabilir. Gazete ve dergi okurken pek az sorunla karşılaşır. Dilde akıcılık sağlanmıştır.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN