444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Online İngilizce Kursu

Online İngilizce Kursu

 

Yüz yüze eğitimlerde en kaliteli dil okulu olan British Time, internete erişiminizin olduğu her yerde size canlı çevrimiçi (online) İngilizce dil eğitimi veriyor. Birçok yerde görüldüğü gibi video kayıtları olarak değil, tüm eğitimlerimiz canlı olup gerçek zamanlı verilmektedir. Tıpkı sınıf içi eğitimlerimizde olduğu gibi online İngilizce kurslarımızda da dersler interaktif bir şekilde tüm kursiyerlerin aktif katılımıyla işlenmektedir.

British Time deneyimli Türk ve yabancı öğretim kadrolarıyla bolca pratik yaptırarak tüm iletişim becerilerinin gelişmesinin hedeflendiği İngilizce dil eğitimi programlarına online İngilizce kurslarıyla da kesintisiz devam etmektedir. British Time Dil Okulları’nda öncü yabancı dil öğretim tekniklerinin yanı sıra başarı garantisiyle kursiyerlerine İngilizce öğreten ve onları İngilizce konuşturan bir eğitim politikası takip etmektedir. Bu nedenle online İngilizce kurslarımız da dil eğitimde gerekli tüm iletişim becerilerinin (konuşma, dinleme, okuma, yazma) geliştirildiği aktivitelerle desteklenmektedir.

Seviye tespitiniz sonrasında dâhil olduğunuz çevrimiçi canlı kurslarımızda her bir seviye 100 ders saati olarak verilmektedir. Cambridge ve Oxford Üniversitelerinin dil skalasını takip ederek başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar beş temel seviye (Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate, Advanced) şeklinde genel İngilizce eğitimleri veren British Time, orijinal kaynaklarla ve uzaktan eğitim teknikleri konusunda özel eğitimler almış profesyonel bir kadroya sahiptir. Uygulanan eğitim yöntemi, online eğitime uygun seçilmiş kaynaklar, öğretileni ölçme ve değerlendirme kriterlerinde dil eğitimine yön veren ve 1998’den beri kesintisiz eğitim faaliyeti yürüten bir kurumdur.

Yoğun ulaşım sorunlarının yaşandığı İstanbul gibi büyük kentlerde kursa gidecek vakit bulamayan kişilerin tercih ettiği bir yöntem olan online İngilizce kursları için online eğitim şubemiz en kaliteli çevrimiçi eğitimlerden faydalanabilmeniz için planlamalar yapmaktadır. Birçok dil kursunun aksine British Time online eğitim şubesine sahiptir. Online şubemiz Avcılar, Bakırköy, Kadıköy, Mecidiyeköy, Diyarbakır ve Kayseri’deki şubelerimizle koordineli bir şekilde faaliyet göstermektedir.

İnternete erişiminizin olduğu her yerde ister evde, ister ofiste, ister ders çalışmanıza engel olmayacak kamusal bir alanda tüm seviyelere göre dizayn edilmiş homojen gruplarda çevrimiçi uygulamalarda deneyimli uzman kadrolarımızla İngilizce öğrenmenizi geciktirmeden hizmet alabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
BİZİ ARAYIN