444 84 63  |        |              |   ENGLISH

En İyi İngilizce Kursu Hizmetlerimiz

Globalleşen dünyada İngilizce geçerli dil olarak kendini gösteriyor. İş başvurularınızda ilk tercih edilen ve sorulan yabancı dil İngilizce olmaktadır. İş veya okul hayatınızdaki pozisyona göre her türlü seviyede en iyi eğitimi almanız için hizmet veriyoruz.

Kullandığımız teknoloji, eğitim içeriklerimiz, dil eğitimcilerimiz, materyaller ve değerlendirme sistemlerimizle, öğrenci memnuniyeti ve İngilizce kursu hizmeti sağlıyoruz. İlkokul seviyesinden, akademik seviyeye kadar her seviyede en iyi şekilde öğrenci ve çalışana İngilizce yabancı dil hizmetlerimiz bulunuyor.

 

Her Seviyeye Uygun Kurlar

“İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum” diyorsanız, iş başvurularında İngilizce mülakatında elendiyseniz, iş sunumlarında müşterilere veya çalışanlara yabancı dilde sunum yapamıyorsanız bizimle irtibata geçmelisiniz.

Klasik yabancı dil kurs anlayışından uzak, en iyi şekilde İngilizce dilini hem konuşup hem yazabileceksiniz. Bunun için de Genel İngilizce kursu ve İş İngilizcesi kursu hizmetlerimiz ile TOEFL IBT Kursu , IELTS Kursu ve YDS kursu gibi sınavlara hazırlık kursu eğitimlerimizden birine kayıt olabilirsiniz.

 

Genel İngilizce Kurları

Genel İngilizce Kursu hizmetlerimiz altı kurdan oluşuyor. Bunlar;

Başlangıç (beginner) İngilizce kursu,

İlk (elementary) İngilizce kursu,

Orta öncesi (pre-intermediate) İngilizce kursu,

Orta (intermediate) İngilizce kursu,

Orta üzeri (upper intermediate) İngilizce kursu ve

İleri (advanced) İngilizce kursu kurlarıdır.

Kurumumuza başvurduğunuzda öğretmenlerimiz size seviye tespit uyguluyorlar. İngilizce konuşma, anlama ve yazma seviyenize bağlı olarak bu kurlardan birinden başlatılıyorsunuz.

 

Başlangıç kuru İngilizce kursu; İngilizce bilginiz yeterliyse veya hiç yoksa bu kursu alıyorsunuz. Bu kurda yoğun bir şekilde gramer, yazma, konuşma, dinleme ve kelime bilgisi çalışmaları yapıyorsunuz. Kur sonunda da yabancılarla basit konular üzerine konuşabilir, basit cümle yapılarını okuyabilir ve yazabilirsiniz.

İlk kur; Başlangıç kurunu bitiren veya belirli seviyede ingilizce konuşan öğrenciler bu kurdan başlatılıyor. Bu kurun sonunda yabancılarla basit konular üzerine konuşabilir, paragrafları okuyup anlayabilir ve basit konular hakkında yazabilirsiniz.

Orta öncesi kur; İlk kuru başarıyla geçen öğrencilerin devam ettiği kurdur. Bu kurun sonunda basit bir ingilizce kullanarak günlük hayatla ilgili konularda yabacılarla iletişim kurabilir, birleşik ve karışık cümleler kullanabilir ve anlamlı doğru paragraflar yazabilirsiniz.

 

Gruplu Veya Bireysel Eğitim Alabilirsiniz

Yabancı ve yurt dışında eğitim almış Türk öğretmenlerimizle, teknolojik donanımlı ve konforlu sınıflarımızda eğlenerek en iyi şekilde yabancı dil öğrenebiliyorsunuz. İster birebir kurs alabilirsiniz isterseniz de gruplu olarak kurs alabilirsiniz.

Klasik öğretim anlayışından uzak eğlenerek öğrenmenin farkına varacaksınız. Okul hayatınızda akademik kariyer planlıyorsanız, iş hayatınızda istediğiniz pozisyona gelmek istiyorsanız bire bir özel İngilizce kursu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Şirket çalışanları, arkadaş grupları ve belirli yaş grupları için gruplu dersler hizmetlerimiz bulunuyor. İster kendi çalışma ortamınızda isterseniz tam teşekküllü sınıflarımızda iş ve okul hayatının gerektirdiği İngilizce yabancı dilini en iyi kaynağından öğrenmiş oluyorsunuz.

 

Kulüp Dersleriyle Kendinizi Geliştirin

Yaparak-yaşayarak öğrenme tekniğinden yola çıkarak ücretsiz kulüp hizmetlerimiz devrededir. Haftalık ücretsiz olarak; İngilizce konuşma, İngilizce yazma, İngilizce okuma, İngilizce dinleme, İngilizce gramer, İngilizce aksan gibi hizmet etkinliklerimiz bulunuyor. Pratiğinizi geliştirmek ve en doğru şekilde yabancı dili öğrenmeniz açısından bu ücretsiz kulüp İngilizce kurs etkinliklerimizden yararlanabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
WHATSAPP İLE SOR!