444 84 63  |        |              |   ENGLISH

Avcılar Online İngilizce Dil Kursu

Uzaktan İngilizce dil eğitimi bugün dünyada oldukça popüler olan eğitim sistemlerinden biridir. Özellikle evden daha verimli çalışabileceğini düşünenler için online İngilizce dil kurslarının faydası oldukça fazladır.

Yabancı dilini temel veya profesyonel olarak geliştirmek isteyenler için online İngilizce dil kursu çok daha etkili olabiliyor.
 
Çevrimiçi şeklinde kurs düzenlenip eş zamanlı kursa katılabiliyor ve tahmin ettiğinizden çok daha fazla verim alabiliyorsunuz.
 
Düzenlenen Online İngilizce dil kursu başlangıçta kolay uyum sağlanabilmesi için temel konular işlenirken ilerleyen süreçte temel veya profesyonel olarak eğitim devam ediyor.
 
Online İngilizce Dil Kursu Almak
Online olarak İngilizce dil kursu almak istediğinizde size özel sunulan birden fazla paket ile karşılaşabilirsiniz. Kendi düzeyine göre eğitim seçebilenler bu süreçte çok daha memnun olabiliyor.

Dolayısıyla katılmak istediğiniz verilen online İngilizce dil kursu için değerlendirebileceğiniz seçenekleriniz var.

- Online İngilizce özel ders almak; Özel ders almak isteyenleri bekleyen oldukça fazla avantajlı durumlar mevcut. Kendi düzeyine göre konu sırası belirleyebilir, dilediği konuyu işleyebilir, her konu için dilediği metoda başvurabilir, zamanını kendi belirleyebilir ve işlenen/işlenecek konular hakkında talepte bulunabilir.

- Online sınıf ortamında İngilizce ders almak; Sınıf ortamında verilen derslerin en doğal ve etkili yöntemlerden biri olduğu bilinir. Özellikle eğitim hayatı boyunca sınıf ortamında ders almış olanlar için çok kolay uyum sağlanabilir. Bu sayede kurs sürecinde başlangıçta ve devamında uyum sorunu yaşanmaz. Aynı zamanda ortak canlı dersler görülür, eğitmen-öğrenci ve öğrenciler arasında etkileşimli videolar gerçekleştirilir.
 
Hangi Bölgelerde İngilizce Dil Kursu Bulunur?
Online olarak verilen İngilizce kurs, Avcılar ve diğer bölgelerle beraber katılacak bütün öğrenciler için bulunur. Avcılar online İngilizce dil kursu başvurusu yapanlar için başlangıçta “Sizi arayalım” formunu doldurmaları yeterlidir.

Formun doldurulması ardından Avcılar Online İngilizce Dil Kursu, kursa başvuranlara geri dönüş sağlayacaktır. İletişim sağlanarak detayların değerlendirilmesi ardından kursa katılım sağlanabilir.

Katılım sağlayanlar belirtilen paketleri inceleyerek kendi düzeyine göre karar verebilir. Kursta verilen eğitimler ise bu doğrultuda bulunur.
 
 
İngilizce Dil Kursunda İşlenecek Konular
Avcılar İngilizce dil kursuna katılanların işleyeceği konuları eğitmenler belirlemektedir. Online belirlenen her konu için eğitmenler çeşitli anlatım tekniklerini ele alır. Bu sayede işlenecek konular öğrencilere çok daha verimli aktarılır.

Özellikle İngilizce işlenecek konular arasında bazı özel durumlar da ele alınabilmektedir.

Kastedilen bu özel durumlar ise; öğrencilerin geneli için en hızlı kavrayacağı metotları kullanmak, İşlenecek konuları daha kısa sürede veya daha uzun sürede bitmek üzere planlamak ve konu sırası belirlemek gibi.

Kursa katılım sağlayanları bekleyen konular başlangıçta temel konular olarak bulunur. Temel konular hızlı kavrama metotları ile kısa sürede tamamlanır.

Devamında ise konular en verimli haliyle işlenmeye devam eder. Bu süreçte konularda herhangi bir değişiklik olmaz ve belirlenen konular hakkında öğrencilere bilgi düzenli olarak aktarılır.

Sürekli öğrenciler ve eğitmenler etkileşim halinde bulunacağından konular üzerinde pratik yapılır. Kurs süresi boyunca da uzman eğitmenler verimi artırmak adına pek çok yöntemi kullanır.
 
Uzman Eğitmenlerin Dil Kursunda Önemi
Avcılar İngilizce dil kursunda uzman eğitmenler bizzat kurs süresi boyunca öğrenciyle etkileşim sağlayacaktır.

Bu sebeple uzman eğitmenlerin kurs eğitiminde önemi oldukça fazladır. İngilizce Dil kursu ile istediğiniz eğitimi alabilirsiniz ancak uzman eğitmenler ile istediğiniz bu eğitimi dilediğiniz düzeyde alabilirsiniz.

Eğitmenlerin akademik kariyerleri de önemli detayların arasında bulunur.

Kursa katılmak istediğinizde eğitmenlerinizi de tanıyabilirsiniz. Kariyeri hakkında bilgi sahibi olabilir ve bu doğrultuda eğitmeniniz ile konuları işleyebilirsiniz. Başlangıçta uyum sağlayabilmeniz için de eğitmenleriniz sizin için özel anlatım tekniklerine başvuracaktır.

Size bir telefon kadar yakınız. 444 84 63 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir, 0533 157 93 05 whatsapp hattından bize yazabilir dilerseniz de 0533 157 93 05 sizi aramamız için bize sms atabilirsiniz.

ŞUBELERİMİZ
X
WHATSAPP İLE SOR!